Bunları Biliyor Musunuz?

Liderlik Ekibimizdeki kadın oranının%57olduğunu ve Diageo’nun 2030 yılı için koyduğu yönetim kademesinde%50/50dengeli temsil hedefini 10 yıl öncesinden yakaladığımızıbiliyor muydunuz?
Elazığ ve Şarköy’de kurulu üç bağımızda da kadın çalışan oranının%98olduğunubiliyor muydunuz?
Anne olan kadın çalışanlarımıza yasal izinleri olan 16 haftaya ek olarak ücretli 10 hafta,baba olan
çalışanlarımıza ise yasal izinleri olan
5 güne ek olarak ücretli 4 haftaizin verdiğimizibiliyor muydunuz?
Türkiye’de karbon ayak izini ölçtüren ilk şarap firması olduğumuzubiliyor muydunuz?
Türkiye’de bir ilk olarak, arıtma çamurunun tuğla imalatında hammadde olarak kullanılmasını sağladığımızıbiliyor muydunuz?
Biogaz, Biomas (atıklardan üretilen enerji) ve güneş enerjisi gibi kaynaklarla enerji kullanımımızı çeşitlendirdiğimizi veAlaşehir’de %47,39Tarsus’ta %40,09Nevşehir’de %31,96biliyor muydunuz?
Merkez ofis dahil olmak üzere tüm lokasyonlarımızda Toprağa Sıfır Atık hedefine ulaştığımızı ve1.295 ton* CO2salımını engellediğimizibiliyor muydunuz?*2016-2020 yıllarını kapsayan dönemde
Ambalaj azaltım ve toprağa sıfır atık projelerimizle yaklaşık 749 kişinin 1 yıllık sera gazı salımına denk gelen miktarı önlediğimizibiliyor muydunuz?*2016-2020 yıllarını kapsayan dönemde
Milli Çeşit Listesi’nde tek ve ticarete konu olabilecek ilk tohumlar”ın Mey adına resmi olarak tescillendiğini ve Yeni 37, Ege 53, Altın 8 anason isimli bu tohumlardan çiftçilere 10.5 tondağıttığımızıbiliyor muydunuz?
Türkiye'de ISO 9001 belgesine sahip ilk rakı üreticisi ve ISO 22000 belgesine sahip ilk şarap üreticisi olduğumuzubiliyor muydunuz?
Fabrikalarımızda yüksek kalite ve gıda güvenliği standartlarının sürdürülebilirliği için, her lokasyonumuzda gerçekleşen GMP (iyi üretim uygulamaları) denetimlerimizin yanı sıra, yılda 100 güne yakın iç ve dış denetimlerimizle süreçlerimizi sürekli kontrol altında tuttuğumuzu biliyor muydunuz?
Mey|Diageo olarak çiftçilik yapılanmalarımızın 2005 yılı itibarıyla başladığını, 2011 yılından itibaren Çiftçi Belgesi aldığımızı, dolayısıyla kendisi de çiftçi olan bir şirket ve çiftçi ruhsatı olan en büyük kuruluşlardan biri olduğumuzu biliyor muydunuz?