Sık Sorulan Sorular

 1. 1. Genel başvuru ilanınıza başvurdum, ne zaman geri dönüş yapacaksınız?

 2. Genel işe alım ilanları uzun vadede şirket özgeçmiş havuzumuzda adayların bulunması ve gerekli durumlarda işe alım süreçlerinden faydalanmaları için açılıyor. Aktif bir işe alım süreci olduğunda, genel başvuru ilanından yönlendirilen adaylara geri dönüş yapılıyor.

 3. 2. Müşteri Yönetmeni ilanına başvurdum. Başvuruma ne zaman dönüş alabilirim?

 4. Müşteri Yönetmeni ilanımızı Türkiye geneli için açıyoruz. Müşteri Yönetmeni pozisyonun açıldığı lokasyona bağlı olarak iletişime geçiyoruz.

 5. 3. Mey|Diageo bünyesinde hangi şehirlerde çalışabilirim?

 6. Şirketimiz bünyesinde bulunan fabrikaların, üretim tesislerinin ve ofislerimizin bulunduğu bütün şehirlerde, satış dağıtım ekibinin bağlı olduğu tüm şehirlerde çalışabilirsiniz.

 7. 4. Şirketinizde hangi departmanlara başvuruda bulunabilirim?

 8. Regülasyon ve Hukuk, İnsan Kaynakları, Finans ve Dijital Transformasyon, Satış ve Dağıtım, Pazarlama, Kurumsal İlişkiler ve Tedarik Zinciri departmanları bulunuyor.

 9. 5. Değerlendirme sürecimle ilgili nasıl bilgi alabilirim?

 10. Aktif olarak değerlendirmede bulunan ve olumlu/olumsuz sonuçlanan başvurulara, İnsan Kaynakları Yetenek Kazanım Ekibimiz tarafından başvuruda iletilen e-posta adresine geri dönüş yapılıyor.

 11. 6. Şirket içerisinde kariyer değişikliği yapmak isteyenlere ne gibi imkanlar sunuluyor?

 12. Açılan pozisyonlar şirket içerisinde paylaşılarak ilgilenen çalışanlara rotasyon imkânı sunuluyor.

 13. 7. Daha önce bir pozisyona başvurdum ve olumsuz cevap aldım. Başka bir pozisyona başvurabilir miyim?

 14. Mey|Diageo'da sizin için sunabileceğimiz fırsatlar devam ediyor. Yeteneklerinize, deneyimlerinize, isteklerinize uygun, aramıza katılarak fark yaratabileceğiniz alternatif yeni roller araştırabilir, tekrar başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet sitemizden, Kariyer.net'ten ve Linkedin'den açık pozisyonlarımızı takip edebilirsiniz.

 15. 8. İlanınıza başvuru süresini kaçırdım, sürece sonradan dahil olma şansım var mı?

 16. Paylaşım süresinden sonra yayından alınan ilanlarımıza ne yazık ki süreç işlerken katılımcı dahil edemiyoruz.

 17. 9. Mey Diageo içerisindeki staj imkanları nelerdir?

 18. Mey|Diageo Yeni Bir Hayat staj programında; 6 aylık bir periyot içerisinde, şirket içerisinde yer alan departmanların ihtiyaç dahilinde tüm departmanlara stajyer alımı yapılıyor. Departlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli üniversite bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan öğrenciler ve yeni mezunlar firmamızda staj yapabiliyor. Yeni Bir Hayat, Mey|Diageo tarafında yürütülen, üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarındaki öğrencilerin ve yeni mezunların; kurum kültürünü öğrendikleri, çalışma hayatını deneyimledikleri, kariyerlerine dair sorularına yanıt aradıkları bir staj programı.

 19. 10. Staj dönemleriniz hangi aylar arasında oluyor?

 20. Staj dönemlerimiz Ocak-Haziran ve Temmuz-Aralık dönemleri arasında oluyor.

 21. 11. Şirketinizin açmış olduğu ilanlara nasıl başvurabilirim?

 22. Açık ilanlarımıza Linkedin, Kariyer.net ve Toptalent.co platformları ve internet sitemizde yer alan “Kariyer Fırsatlarım" sayfasından ulaşabilirsiniz.

 23. 12. Daha fazla bilgi almak için sizlere nereden ulaşabilirim?

 24. Bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz